07 dámeMáte nápad pro Řečkovice? Sem s ním!
Vy sami nejlépe víte, co vám v Řečkovicích chybí, co by ocenili lidé ve vašem sousedství. Současná situace spojená s pandemií nám ukázala, jak je pro nás veřejný prostor důležitý a nenahraditelný. Podílejte se na tom, aby byl čas v něm trávený co nejpříjemnější. S participativním rozpočtem Dáme na vás se váš nápad může stát skutečností.
Jak to funguje?
Je to jednoduché. Svůj projekt můžete do 15. 6. přihlásit na webových stránkách damenavas.brno.cz. Najdete tu pár jednoduchých zásad a pravidel. Přihlašovací formulář pak chce stručný popis projektu, jeho lokaci, orientační rozpočet a veřejný přínos. Se vším vám rádi poradíme, neváhejte se na nás obrátit. Kontakty také najdete na našich webových stránkách.
V Řečkovicích se nezahálí! Řečkovice jdou ostatním brněnským čtvrtím příkladem. Dva projekty z Dáme na vás, nová krytá sportovní hala a topolová alej v Zamilovaném hájku, jsou v realizaci, a další 3 zajímavé návrhy jsou už přihlášené: nové dětské hřiště a sportoviště Zamilec, zpřístupnění zeleného parčíku vedle školky na Škrétově ulici a pilotní projekt Bílé plochy chladí Brno, který má záměr ochlazovat rozpálené letní město. Dejte jim palec!
Podívejte se na tyto i jiné projekty po celém Brně v galerii projektů na našem webu a podpořte je do 30. 6. 2020. Nápad potřebuje minimálně 300 „líbí se mi“, aby mohl postoupit do finále. Vaše podpora je důležitá!
Bc. Eva Čajková
Kancelář participace, Magistrát města Brna