06 FotoJak jste již byli na stránkách zpravodaje informováni, novou tváří v zastupitelstvu naší městské části se nedávno stala Jana Trávníčková. Na začátku volebního období jsme všem zastupitelům, kteří byli do zmiňovaného orgánu zvoleni poprvé, položili několik otázek. O zodpovězení stejných dotazů jsme proto nyní požádali i paní Trávníčkovou.
1. Jaká je Vaše profese?

Pracuji v oblasti logistiky a obchodu v brněnské centrále České pošty.

2. Na kterou oblast se hodláte při své činnosti v zastupitelstvu především zaměřit?

V zastupitelstvu jsem sice nováčkem, ale dlouhodobě pracuji v komisi kultury a školství a v komisi životního prostředí. Na to chci plynule navázat i jako členka zastupitelstva. Děkuji proto i touto cestou voličům, že mi v roce 2018 dali důvěru a stala jsem se tehdy první náhradnicí na funkci zastupitele.

3. Co patří k Vašim zálibám?

Zajímám se o kulturu i prostředí, ve kterém žijeme. Když je volného času více, ráda jej trávím procházkami po naší městské části a blízkých čtvrtích či výlety do širšího okolí. Koníčkem a radostí je pro mě i rodina, především moje dvě vnučky.

Dana Filipi