Na přelomu měsíce února a března se v jehnické Yonex aréně sešlo 5 „badecových“ klubů (tedy přesná polovina účastníků páté nejvyšší soutěže v ČR) k sehrání posledního kola soutěže smíšených badmintonových družstev dospělých. Pořadatelem byl BC SmartLife Řečkovice.
Poslední kolo bylo pro oddíly z druhé poloviny průběžné tabulky velmi důležité, a to z důvodu vyrovnaného počtu bodů. Díky těsné výhře Řečkovic nad Sokolem Židlochovice 5:3 se domácí oddíl probojoval z osmého místa do čtvrtfinále V. ligy, čímž splnil předsezonní cíl.
V něm sice dle předpokladů podlehl favoritovi celé soutěže, rezervě extraligových badmintonistů FSpS MU Brno, vysoko 1:7, ale celkově skončil na solidním 5. – 8. místě.