31 Představení fotoNovou tváří v zastupitelstvu naší městské části je od září Mgr. Dagmar Navrátilová. Požádali jsme paní Navrátilovou, aby se krátce představila.
1. Jaká je Vaše profese?
Po celou svou dlouhou profesní kariéru se věnuji sociální práci a pedagogice. V současné době již pracuji pouze na částečný úvazek. Sociálně aktivizační a terapeutické aktivity, zaměřené na seniory, vykonávám v několika neziskových organizacích. Další oblast, kde působím, je lektorování seminářů, a to v organizaci, která se zabývá dalším vzděláváním učitelů základních a středních škol.

2. Na kterou oblast se hodláte při své činnosti v zastupitelstvu především zaměřit?
Do funkce zastupitele nastupuji poprvé, ale již třetí volební období působím v komisi zdravotní a sociální. Na zkušenostech zde získaných chci stavět i práci členky zastupitelstva. Děkuji všem voličům, že mi v roce 2018 dali důvěru, a já se tak nyní stala členkou zastupitelstva.

3. Co patří k Vašim zálibám?
Mezi moje oblíbené aktivity patří návštěva divadel a knihoven, cestování, cyklistika, lyžování. Ráda také podnikám vycházky po naší městské části, ale i jiných částech Brna. Zajímají mě významné pamětihodnosti, ale i o prostředí, ve kterém obyvatelé jednotlivých čtvrtí žijí.

Dana Filipi