Obrázek1Den 21. 10. 2021 si budou mladé atletky ze ZŠ Novoměstská jistě pamatovat. Jely totiž na své první krajské finále v Atletickém čtyřboji v kategorii mladších žákyň, kam se probojovaly poté, co suverénně vyhrály kolo okresní.
V Břeclavi soutěžily s ostatními vítězi z jednotlivých okresů. Jako největší vyzyvatel se ukázal domácí tým z Břeclavi. Naše holky ukázaly, že se v kraji můžou rovnat těm nejlepším, a celkově obsadily 2. místo právě za domácími holkami.
Naše žákyně Sofie Hiadlovská se stala nejlepší atletkou závodů! Druhá nejlepší atletka celého dne byla opět ze ZŠ Novoměstská – a byla to Marie Anderlová.
Děkujeme holkám za vzornou reprezentaci školy.
Nominace: Hiadlovská, Anderlová M., Jančaříková, Bláhová, Vacková a pro krajské kolo zraněná A. Pantůčková