Sportovní program na ZÁŘÍ:

Fotbal – II. třída – městský přebor muži
8. 9. Řečkovice : START Brno B 18:30 hod.
19. 9. Řečkovice : Bosonohy B 15:30 hod.

aktuálně na: www.reckovice-fotbal.cz
(fotbalové hřiště na Novoměstské)

Národní házená – 2. liga mužů skupina B
6. 9. 1.NH Brno : Veselí n/M 14:00 hod.
20. 9. 1.NH Brno : Osek n/B 14:00 hod.
28. 9. 1.NH Brno : Pustějov 14:00 hod.
(hřiště ZŠ Novoměstská)

Futsal
2.B třída muži
6.,13. a 20. 9. celodenní program 9:00 – 14:50 hod.
3. třída muži
5., 12. a 19. 9. celodenní program 9:00 – 16:30 hod.
(orelské sportoviště na Družstevní)

Richard Foltýn – předseda komise sportu, člen zastupitelstva MČ

23 Nový sportovní park fotoV sobotu 6. 6. 2020 byl za účasti primátorky statutárního města Brna Markéty Vaňkové, náměstka Petra Hladíka, radních Petra Kratochvíla a Marka Fišera i řečkovického zastupitele a člena komise RMB pro tělovýchovu a sport Richarda Foltýna slavnostně zahájen provoz Sportovního parku na brněnském výstavišti, kde si může široká veřejnost každý den od 9:00 do 20:00 hodin (vstup branou číslo 7) vyzkoušet basketbal, stolní tenis či sportovní novinku stolní nohejbal.
V prvních dnech bylo rušno zejména na několika basketbalových plochách, které si při doprovodných akcích vyzkoušela také nová posila KP Brno Kája Fadrhonsová i velký řečkovický mládežnický talent Dominica Hynková (viz foto vlevo).
Sportovní plochy na BVV doplňují do konce srpna také prostory na volejbal, florbal a další disciplíny ve venkovním areálu Vodova.

Richard Foltýn – člen zastupitelstva MČ a předseda komise sportu RMČ

 

Anketa Sportovec roku MČ

Slavnostní vyhlášení oblíbené ankety Sportovec roku MČ bylo sice kvůli pandemii koronaviru po předchozím přesunutí nakonec úplně zrušeno, ale nejlepší sportovci, trenéři, funkcionáři a družstva za rok 2019 o svoje ocenění nepřijdou.
Komise sportu RMČ jako pořadatel této akce totiž na svém květnovém zasedání přijala usnesení, ve kterém spojuje nevyhlášený ročník 2019 se současným (částečně přerušeným) ročníkem 2020. V březnu 2021 tak budou osobní i týmová ocenění přebírat vybrané sportovní osobnosti za oba roky dohromady.

Richard Foltýn – člen zastupitelstva MČ a předseda komise sportu RMČ

18 foto 1V areálu Riviéra se vedle práce na stavbě dvou budov s občerstvením připravilo vše na otevření beachvolejbalových kurtů. Po pročištění bazénových van se začne s napouštěním bazénů.

V Městských halách Vodova se pracuje na celkovém zvelebení areálu a zcela novém navigačním systému značení.

Pro velký zájem o naše příměstské tábory na Riviéře přidáváme k současným turnusům ještě termíny v týdnech 13. – 17. 7. 2020 a 20. – 24. 7. 2020. Děti zažijí spoustu zábavy na koupališti, něco se přiučí ve Vida centru, zajezdí si v Areálu dopravní výchovy na kole nebo koloběžce a vyzkouší si pohyb ve stromoví v Jungle parku. Cena je 2 300 Kč. Letos nově jsou otevřeny termíny táborů i na Koupališti Zábrdovice.

Na Kluzišti za Lužánkami odstranili poslední zbytky mobilních ledových ploch, které odvezli do nedaleké budovy bývalé Billy, a vrátili kontejnery pronajímateli. Z předloňského Olympijského festivalu zbyly dřevěné zábrany, které se postupně rozváží na další střediska. Na hřišti pro malou kopanou za Lužánkami pokračuje údržba a příprava na zahájení sezony, kdy servisem prošla umělá tráva a nyní se uklízí areál.

18 foto 2

Basketbalové týmy KP Brno a BK Žabiny ovládly Charitativní Final Four, jehož výtěžek poputuje na pomoc zdravotním sestřičkám. O celkovém vítězi netradičně bodovaného turnaje rozhodoval poslední vzájemný soutěžní duel, který skončil nic neřešící remízou 2:2. Ve prospěch Královopolanek ho nakonec musela rozhodnout až pomocná kritéria - lepší vzájemná utkání nasazených hráček…
Vyhráli ale všichni, kdo se této charitativní akce zúčastnili nebo přispěli nákupem vstupenek na dobrou věc. Vybraná částka, zveřejněná sítí Ticketportal, činila 19 400 korun, obě spolupracující organizace (AŽLK a nadace Koše proti drogám) navíc přispěly shodnou částkou 10 tisíc korun. Celkově se tedy na podporu zdravotních sester při této speciální charitativní akci vybralo přesně 39 400 korun.

19 Charitativní turnaj fotoV královopolské sestavě se dařilo zejména kapitánce Sarah Beránkové, která zvítězila ve všech třech vzájemných duelech s vybranou hráčkou soupeře, zdatně ji ve svých disciplínách doplňovali také asistent trenéra Jakub Nevrlý a kondiční trenér David Nerud.

Přehled všech výsledků v dovednostních disciplínách:
1. kolo: USK - Žabiny 2:2, KP BRNO - Hradec 2:1, 2. kolo: Žabiny - Hradec 3:1, KP BRNO - USK 3:0, 3. kolo: USK - Hradec 3:1, KP BRNO - Žabiny 2:2.

Specifické medailové pořadí Charitativního Final Four bylo vyhlášeno takto:
1. KP BRNO (lepší dodatková kritéria) a BK Žabiny 7 bodů, 2. místo USK Praha 5 bodů a 3. místo Hradec Králové 3 body.
Richard Foltýn

20 Basketbalová učitelka fotoZajímavé basketbalové osobnosti se ke spolupráci sešly na základní škole Novoměstská v Řečkovicích.
Učitelský sbor, kde je ředitelem nejlepší střelec české ligové historie Josef Jelínek, tam doplňuje Michaela Stará, sama členka klubu ligových kanonýrů.
Stěžejní hráčka KP Brno se věnuje dětem od první do páté třídy, které učí angličtinu. Už během sezony stíhala mimo svoje tréninky tři dny v týdnu stát před tabulí a odučit čtrnáct hodin týdně.

Náplň práce se jí ale výrazně změnila po uzavření škol, a od té doby se svým žákům věnuje na dálku – místo basketbalu, jehož sezona předčasně skončila.
Za nejvýhodnější model pro obě strany považuje basketbalová kantorka možnost videochatu, kdy se může se svým žákem vidět. Chápe ale, že ne každý má doma technické zázemí na takové úrovni, aby tento způsob online vyučování byl možný, vítá tedy pozvolný návrat do školních lavic.

Vypadá to dokonce tak, že práce ve školství brzo převáží nad prací basketbalistky. Přestože Michaele Staré je letos teprve 30 let a po sezoně ještě chodí s královopolským
týmem trénovat, uvažuje o tom, že by pobíhání po palubovkách ukončila. Pokud by to tak dopadlo, dostalo by se tomuto angažmá té nejlepší tečky. Třítisící ligový bod Michaela trefila v předposledním utkání minulé sezony v derby se Žabinami, v němž svému celku zajistila konečné 3. místo v nedohraném ročníku.

Richard Foltýn a Jiří Punčochář

18 Buldoci fotoPřestože je florbal jedním z nejmladších kolektivních sportů, a ještě před pár lety neuměla řada lidí jeho název ani správně vyslovit, jeho popularita roste stále rychlejším tempem. Hra s děrovaným míčkem a členskou základnou přes 70 tisíc hráčů a hráček se nedostala do špičky v popularitě náhodou - začínajícím malým hráčům či hráčkám stačí v podstatě jen oblečení a obuv, které nosí do tělocviku. V dobře fungujícím klubu si mohou bez problémů zapůjčit specializované florbalové vybavení, a tak žádnému zájemci nic nebrání si florbal vyzkoušet kdykoli a bez jakýchkoli předchozích zkušeností.
V Brně je tradičním florbalovým centrem sportovní hala SportPoint, která se nachází kousek od Lužáneckého parku u hokejových hal na ulici Střední 26. V této moderní hale narazíte na florbal prakticky vždy, když sem zavítáte. Ve všední dny odpoledne zde probíhají tréninky mládeže klubu Bulldogs Brno, na které navazují jejich dospělí kolegové a kolegyně v podvečerních hodinách. Víkendy zde pak patří turnajům a zápasům. Přestože florbalisté a florbalistky Bulldogs Brno hrají nejvyšší soutěže ve svých kategoriích, filozofií klubu je vychovávat všestranné sportovce a umožnit jim postupně objevit jejich talent, proto se především u těch nejmenších kategorií nezaměřují výhradně na florbal, ale na všesportovní průpravu, a podporují děti, které se věnují více sportům. Pokud uvažujete o sportovní budoucnosti svých dětí, zkuste to třeba právě u „buldoků“. Přidat se do jejich smečky je možné kdykoli v průběhu roku, stačí přijít na některý z jejich tréninků dané věkové kategorie.
Radim Komínek, Bulldogs Brno

Sportovní program na DUBEN:

Z důvodu vládních nařízení v důsledku pandemie koronaviru se v nejbližší době neuskuteční žádné sportovní akce.

Ze stejného důvodu bylo také odloženo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku MČ 2019.

Všem sportovcům, trenérům a funkcionářům – přeji hlavně pevné zdraví a co nejrychlejší návrat k jejich oblíbené činnosti.

Richard Foltýn – předseda sportovní komise, člen zastupitelstva MČ

 

Sportovní program na BŘEZEN:

Městské haly míčových sportů – Vodova

Basketbal – ŽBL, nadstavba A1
4.3. KP Brno : Slavia Praha 17:30 hod.
11.3. KP Brno : Hradec Králové 17:30 hod.
(nová hala)

Volejbal – extraliga žen
7.3. VK KP Brno : Ostrava 14:30 hod.
(nová hala)

Házená – extraliga mužů
7.3. SK KP Brno : Dukla Praha 18:00 hod.
(stará hala)

Futsal – 1. liga mužů
5.3. HELAS Brno : Plzeň 19:30 hod.
27.3. HELAS Brno : Liberec 20:00 hod.
(nová hala)

Městský fotbalový stadion – Srbská

Fotbal – 2. liga mužů
8.3. Zbrojovka Brno : Sokolov 17:00 hod.
20.3. Zbrojovka Brno : Dukla Praha 18:00 hod.

Termínovou listinu na měsíc DUBEN zasílejte nejpozději do 15.3. na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Richard Foltýn – člen zastupitelstva MČ, předseda sportovní komise

Sportovní program na ÚNOR:

Městský areál – Vodova

Basketbal – ženská basketbalová liga
1.2. KP Brno : Žabiny Brno 15:30 hod.
(stará hala…!)
15.2. KP Brno : Ostrava 17:30 hod.
(nová hala)

Volejbal – extraliga žen
20.2. VK KP Brno : Šternberk 17:00 hod.
29.2. VK KP Brno : VK Šelmy Brno 18:30 hod.
(nová hala)

Házená – extraliga mužů
1.2. SKKP Brno : Karviná 18:00 hod.
15.2. SKKP Brno : Zubří 17:00 hod.
22.2. SKKP Brno : Jičín 17:00 hod.
(stará hala)

Florbal – extraliga žen
9.2. Židenice : Bohemians 15:00 hod.
23.2. Židenice : Chodov 15:00 hod.
(nová hala)

Futsal – 1. liga mužů
7.2. HELAS Brno : Sparta Praha 19:30 hod.
21.2. HELAS Brno : Slavia Praha 19:30 hod.
(nová hala)

Termínovou listinu na měsíc BŘEZEN zasílejte nejpozději do 15.2. na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všem sportovcům, trenérům a funkcionářům přeje vše NEJ do nového roku

Richard Foltýn – člen zastupitelstva MČ, předseda sportovní komise

Do 29. února 2020 můžete nominovat 3 sportovce a jednoho trenéra, funkcionáře či družstvo v rámci tradiční ankety naší městské části Sportovec roku 2019.
Svoje nominace posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Podmínkou k nominaci je trvalé bydliště v Řečkovicích a Mokré Hoře nebo klubová příslušnost k oddílu, který zde provozuje svoji činnost.

Richard Foltýn – předseda komise sportu

hanzlickovaNení to tak dávno co se odešla připravovat dlouholetá reprezentantka v řecko-římském zápasu Adéla Hanzlíčková z oddílu TAK Helas Brno sídlícího na Horáckém náměstí do Prahy.
Několikrát oceněná sportovkyně roku naší městské části nedávno poskytla zajímavý rozhovor Jiřímu Punčochářovi. A s jeho svolením ho níže předkládáme také čtenářům měsíčníku ŘEČ Richard Foltýn.
Po mistrovství světa, na kterém v září vypadla ve 2. kole, se zápasnice Adéla Hanzlíčková nachází v dlouhém mezidobí, kdy předchozí pokus dostat se na příští olympiádu v Tokiu (odehrál se právě na MS) je už dávno minulostí a další šance - evropská a následně světová kvalifikace příští rok na jaře - je stále ještě v nedohlednu.

To však neznamená, že by 25letá závodnice přestala na Tokio myslet.
Naopak.
„Na olympiádu myslím každý den,“ říká Adéla Hanzlíčková. „Denně pracuji s vidinou, abych se do Tokia dostala. To je to nejdůležitější a víceméně jediné, na čem záleží,“ upozorňuje první česká zápasnice pod olympijskými kruhy, což se jí podařilo v roce 2016 v Riu.
Pro vás je dost škoda, že se do Tokia nedalo dostat z jarního mistrovství Evropy, kde jste brala druhé místo, co říkáte?
Je to sice tak, ale tak je to v zápase nastavené. Ani když vyhrajete zlato, pořád vám to postup nezaručí. Na světě to už bylo jiné, tam možnost kvalifikovat se byla, ale tam to úplně nevyšlo. Chytla jsem hodně těžkou skupinu. Už když jsem viděla los, uvědomila jsem si, že bych musela mít buď skvělou formu, nebo by se musel stát zázrak.
Je i holý postup na olympiádu víc než evropské stříbro?
Daleko víc. Náš sport není tak sledovaný a medailový úspěch na jiné akci neudělá tolik.
Čili zlom ve vaší kariéře nastal už v Riu, přestože jste se tam neprosadila?
Tehdy to zlom byl. Moc se nepočítalo, že se tam dostanu, pak se o zápase začalo mluvit. Jinak to ale byl, co si budeme vykládat, průšvih. Skoro jako kdyby tam vůbec nikdo nebyl.
Průšvih? Není to silné slovo?
Dnes si myslím, že to přišlo brzo. Nebyla jsem vyzrálá, hlavně psychicky, neunesla jsem ten stres. Dozvěděla jsem se o nominaci měsíc předem, to je strašně pozdě. Aspoň půl roku bych se potřebovala chystat.

13 T. Košir foto 1V posledním listopadovém týdnu proběhlo v německém městě Riese mistrovství světa ve stepu. Tanečního klání se zúčastnil i šestinásobný mistr světa v sólovém stepu Tobiáš Košir, se kterým jsme přinesli rozhovor v minulém čísle našeho zpravodaje. Tobiáš znovu uspěl a již po sedmé získal se svým sólem titul mistr světa. Tobiáš Košir je současně autorem choreografií, oceněných třemi zlatými, jednou stříbrnou a jednou bronzovou medailí, které na mistrovství předvedli jeho kolegové.
Dana Filipi

Sportovní program na LEDEN:

Městský areál – Vodova

Basketbal – ženská basketbalová liga
11.1. KP Brno : Strakonice 15:30 hod.
1.2. KP Brno : Žabiny Brno 15:30 hod.
(nová hala)

Volejbal – extraliga žen
4.1. VK KP Brno : Olomouc 18:00 hod.
(nová hala)

Házená – extraliga mužů
1.2. SKKP Brno : Karviná 17:00 hod.
(stará hala)

Futsal – 1. liga mužů
10.1. HELAS Brno : Chrudim 19:30 hod.
(nová hala)

Termínovou listinu na měsíc LEDEN zasílejte nejpozději do 15.1. na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všem sportovcům, trenérům a funkcionářům přeje vše NEJ do nového roku

Richard Foltýn – člen zastupitelstva MČ, předseda sportovní komise

22 Sokol foto 2Letošní rok byl pro oddíl krasojízdy z TJ Sokol Řečkovice zcela mimořádný. Stává se výjimečně, aby sportovci reprezentující Českou republiku v seriálu Světového poháru byli z jednoho klubu. Letos se to podařilo právě krasojezdcům ze Sokola Řečkovice, kteří zde trénují pod vedením oddílové trenérky Jany Horáčkové.
Reprezentanti Tereza Kosíková, Tomáš Gruna a Jakub Mašek se v roce 2019 mohli i díky finanční podpoře Jihomoravského kraje zúčastnit čtyř závodů Světového poháru, které se konaly 10. 3. v Praze, 25. 5. v Gentu (Belgie), 10. 8. v Bokodu (Maďarsko), a finále 30. 11. v Erlangenu (Německo).
Tereza Kosíková zažila svoji premiéru na závodech světové elity. V prvním závodě získala 11. místo, postupně se však zlepšovala, a další umístění na 8. a 9. místě ji pasovalo na celkově 11. místo ve Světovém poháru. (Zvítězila Milena Slupina, druhá byla Viola Brand – obě z Německa, třetí místo získala Sina Bäggli ze Švýcarska.)
V kategorii mužů startoval úřadující mistr ČR Jakub Mašek, který si účast zajistil 7. místem na MS 2018 v Lutychu. Také on své výkony během roku zlepšoval, po dvou osmých místech byl v Bokodu šestý. Ve finále v Erlenbachu vybojoval třetím nejlepším výsledkem v sezóně 5. místo, v celkovém pořadí se umístil na 6. místě a obhájil svůj loňský výsledek. (pořadí na prvních třech místech: 1. Lukas Kohl, 2. Marcel Jüngling – oba z Německa, 3. Lukas Burri ze Švýcarska).
Dvojice mužů Tomáš Gruna – Jakub Mašek ukazovala stabilní výkonnost po celý rok, v závodech vybojovali postupně 6., 5., 8. a 7. místo a získali celkové 5. místo ve Světovém poháru 2019. (pořadí na prvních třech místech: 1. Stapf – Tisch z Německa, 2. Hammerschmidt – Burri ze Švýcarska, 3. Kühne – Schnetzer z Rakouska.)
Poslední finálový závod v Německu byl zároveň ostrou přípravou na mistrovství světa, které proběhlo následující víkend 6.-8. prosince v Basileji ve Švýcarsku. Účast sportovců Sokola Řečkovice v seriálu Světového poháru byla usnadněna díky významné finanční podpoře Jihomoravského kraje.
Děkujeme sportovcům za dobrou reprezentaci Sokola Řečkovice i České republiky.

Jan Mašek
oddíl krasojízdy, TJ Sokol Řečkovice

28 ZŠ Horácké čtyřboj foto 1Ve středu 4. 12. 2019 se čtyřčlenné družstvo žáků ze ZŠ Horácké náměstí zúčastnilo přeboru
v silovém čtyřboji. Závodilo se v dynamických silových disciplínách jako šplh na laně bez přírazu, shyby na hrazdě, sedy a lehy za 30 vteřin a trojskok snožmo. Ačkoli v jednotlivcích se žáci
na stupeň vítězů nedostali, v soutěži družstev zůstali neporaženi. První místo obsadili nejen
v přeboru města Brna, ale i v konkurenci přihlášených škol z celého Jihomoravského kraje.

Helena Pavloušková

Do 29. února 2020 můžete nominovat 3 sportovce a jednoho trenéra, funkcionáře či družstvo v rámci tradiční ankety naší městské části Sportovec roku 2019.
Svoje nominace posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Podmínkou k nominaci je trvalé bydliště v Řečkovicích a Mokré Hoře nebo klubová příslušnost k oddílu, který zde provozuje svoji činnost.

Richard Foltýn – předseda komise sportu

KP MDBSportovní program na PROSINEC:

Badminton – 5. liga smíšených družstev
8.12. BC SmartLife Řečkovice, VSK VUT Brno,
Sokol Tuřany a SKP Kometa Brno 14:00 -19:00 hod.
(Yonex aréna v Jehnicích)
Městský areál – Vodova

Basketbal – EuroCup women
4.12. KP Brno (ČR) – Elitzur Ramla (IZR) 19:00 hod

- ženská basketbalová liga
7.12. KP Brno : Hradec Králové 15:30 hod.
(nová hala)

Volejbal – extraliga žen
14.12. VK KP Brno : Frýdek-Místek 18:00 hod..
(nová hala)

Házená – extraliga mužů
14.12. SKKP Brno : Lovosice 15:00 hod.
(stará hala)

Stalo se:

Basketbalistky KP Brno přišli ve vítězném utkání eurocupu women podpořit také členové Městského divadla Brno (mimo jiné i režisér Stano Slovák a populární herečka Hanka Holišová)

Termínovou listinu na měsíc LEDEN zasílejte nejpozději do 15.12. na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všem sportovcům, trenérům i sportovním funkcionářům přeji hezké prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok

Richard Foltýn – člen zastupitelstva MČ, předseda sportovní komise

22 ZŠ Horácké sport fotoHned na začátku školního roku si naše škola připsala tři úspěšné sportovní akce. Na prvním místě bychom rádi zmínili setkání s naší žákyní, vícemistryní Evropy a olympioničkou v zápase, Adélou Hanzlíčkovou. Povídali si s ní žáci sportovních skupin, ti odvážní s ní poměřili své síly a zvládli i krátké utkání. Odpoledne se této akce mohli zúčastnit i dospělí. Oba programy doprovázela krátká vystoupení našich sportovců. Za podporu rozvoje sportu dostala paní ředitelka, paní zástupkyně i členové TAK Hellas Brno ocenění v podobě medaile.
Ovšem nejen zápasem se může naše škola prezentovat. Po velmi dobrých výsledcích v jednotlivých utkáních žáci prvního stupně zapíchli Horáckou vlajku i na pomyslný vrcholek brněnského futsalu, žáci druhého stupně získali pěkné druhé místo.
Každoročně sklízíme také pěkné výsledky v Bězích brněnské mládeže. V průběžném hodnocení získal první stupeň páté místo a druhý stupeň se může pochlubit průběžným druhým místem.
A že si naši žáci vyzkoušeli i pohled z koňského hřbetu, svědčí následující fotografie.
Mgr. Pavel Kučera

Sportovní program na LISTOPAD:

Fotbal – II. třída – městský přebor muži
2.11. SK Řečkovice : Bosonohy B 11:00 hod.
(fotbalové hřiště na Novoměstské)
Futsal – 2.C třída muži
3.11. zápasový program 9:00 – 15:30 hod.
- 3. třída muži
2.11. zápasový program 9:00 – 15:30 hod.
(sportovní areál Orel Řečkovice)
Městský areál – Vodova a Srbská

Basketbal – EuroCup women
6.11. KP Brno : Enea Gorzów 17:00 hod.

- ženská basketbalová liga
23.11. KP Brno : Chomutov 15:30 hod.
(nová hala)

Volejbal – extraliga žen
2.11. VK KP Brno : Šelmy Brno 18:00 hod.
16.11. VK KP Brno : Olymp Praha 18:30 hod.
30.11. VK KP Brno : Šternberk 17:00 hod.
(nová hala)

Házená – extraliga mužů
9.11. SKKP Brno : Maloměřice 18:00 hod.
27.11. SKKP Brno : Nové Veselí 17:00 hod.
30.11. SKKP Brno : Hranice 12:00 hod.
(stará hala)

Futsal – 1. liga mužů
11.11. HELAS Brno : Vysoké Mýto 19:30 hod.
22.11. HELAS Brno : České Budějovice 19:30 hod.
(nová hala)

Fotbal – 2. liga mužů
1.11. Zbrojovka Brno : Vyšehrad 19:00 hod.
8.11. Zbrojovka Brno : Prostějov 19:00 hod.
(fotbalový stadion Srbská)

Termínovou listinu na měsíc PROSINEC zasílejte nejpozději do 15.11. na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Richard Foltýn – člen zastupitelstva MČ, předseda komise sportu