Školník/údržbář/správce budov

Podmínkou je zručnost, SŠ vzdělání s maturitou nebo s výučním listem, technické dovednosti, dobré komunikativní schopnosti, ŘP B a chuť do práce. Nabízíme práci na plný úvazek, služební byt, příjemné pracovní prostředí, platová třída v rozpětí od 4. tř. do 8. tř. dle kvalifikace. Nástup od 1. 7. 2017, v případě zájmu prosím zasílejte své strukturované životopisy a motivační dopisy do 30. 4. 2017 na uvedenou emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 541 321 507.

Uklízečka

Místo je na 6 hodin denně, nástup dle dohody, nejpozději 1. 8. 2017. Nabídky s životopisem zasílejte na adresu školy nebo přenechte osobně v kanceláři, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Dopravní podnik města Brna ve spolupráci se statutárním městem Brnem zavádí od 1. června 2016 novu službu SENIOR BUS. Služba je určena pro držitele průkazů ZTP, ZTP/P a seniory starší 70 let s trvalým bydlištěm ve městě Brně. Cestující si jízdu můžou objednat na telefonním čísle 731 518 348 vždy od 7:00 do 15:00 hodin. Informace pro operátora:
• datum a čas požadované jízdy,
• místo nástupu a výstupu,
• jméno a příjmení,
• datum narození nebo č. průkazu ZTP či ZTP/P,
• jméno a příjmení případného nezbytného doprovodu,
• telefonní číslo, na kterém je zájemce k zastižení.
Služba SENIOR BUS, která je provozována pouze na území města Brna, je zpoplatněna jednotnou částkou ve výši 50 korun. Jedna doprovázející osoba bude cestovat zdarma.
Ing. Miloš Havránek, generální ředitel DPMB, a. s.