Krásu Kralického Sněžníku a výborně upravených sjezdovek ve dnech 18. 2. - 24. 2. 2018 poznávali žáci 7. ročníku. Také žáci sportovních skupin 6. - 9. ročníků se zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu, a to letos v prostředí Pusteven pod vrcholem památné hory Radhošť, odkud mohli také sledovat široké okolí. Někteří se v technice lyžování či snowboardingu zdokonalovali, jiní se teprve s těmito zimními sporty seznamovali.
Počasí nám velice přálo. Krásné slunečné dny a dlouhé svahy nás naprosto uchvátily. Jelikož v tomto čase probíhala zimní olympiáda, vyzkoušeli jsme s dětmi v upravených podmínkách také olympijské sportovní disciplíny. Proběhlo klání v jízdě na bobech, v krasobruslení, také jsme zabrousili do biatlonu či skoků na lyžích. Na závěr proběhla soutěž ve slalomu na lyžích a snowboardu s večerním slavnostním vyhlášením. Myslím, že všichni účastníci odjížděli domů bohatší o skvělé zážitky.
Také žáci prvního stupně se jako každoročně i letos účastnili zimní školy v přírodě s lyžováním. Tentokrát vyrazili žáci se svými učiteli na sjezdovku v Hynčicích. Sjezdovky byly upravené, zasněžené a počasí jim přálo. Také zábava po lyžování nevázla. Byli s nimi i starší žáci z 9. třídy a jejich nápady na hry a soutěže byly opravdu netradiční. Všichni se pobavili a mnohdy se i něco zajímavého dozvěděli nebo naučili.
Už teď se všichni těšíme na lyžaře, kteří už bezpečně brázdí zasněžené sjezdovky, i na ty, kteří by se to rádi naučili, a tak rozšířili řady lyžařů z Horáckého náměstí.
Pavel Kučera, Libuše Švecová

104 sportovky foto1Naše škola má dlouholetou tradici zaměřenou na rozvoj sportovní všestrannosti. V každém ročníku na druhém stupni je jedna třída rozdělena na sportovní a jazykovou část.
Výuka u všech předmětů probíhá stejně, třída funguje jako celek, skupina se rozděluje pouze v době volitelného předmětu: jazyková část - cizí jazyky, sportovní - rozvoj pohybových schopností a dovedností a zvýšení celkové fyzické zdatnosti. To však neznamená, že by se sportovci cizí jazyk neučili. Od 6. ročníku je povinná výuka jazyka anglického a od sedmého ročníku výuka němčiny. Žáci sportovních skupin jsou proto výborně připraveni na přijímací zkoušky na střední školy jak z hlediska vědomostní, tak sportovní výkonnosti. Dost často využívají možnost studia na sportovních gymnáziích.
Souběžně s výukou probíhá kurs plavání a jednorázové akce, jako jsou bruslení, ping pong, laser game a jízda na koni nebo účast na sportovních a předváděcích akcích (Kometa Brno, Zbrojovka Brno...). Na každoročním krajském přeboru v silovém čtyřboji naši žáci pravidelně dosahují výborných výsledků. Skvěle si vedou žáci této skupiny také na běžeckých a plaveckých závodech či v basketbalu, florbalu a badmintonu, kde jsou schopni porážet i žáky ze škol specializujících se na dané sporty. Poplatek za tyto a další aktivity je 3000,- Kč ročně. Součástí výuky je i každoroční zdokonalovací lyžařský výcvikový kurs s výukou jízdy na lyžích i na snowboardu (hrazeno zvlášť).
Zájemci mohou využít i možnost rozšiřujících tréninků zaměřených na další všestrannou sportovní přípravu nebo cíleně na zápas ve volném stylu s trenéry TAK Hellas Brno. Zúčastňují se turnajů i mimo naši republiku a mají tak možnost ověřit si znalosti cizího jazyka v komunikaci se sportovci z jiných zemí.

Mgr. Pavel Kučera

Sportovní program na DUBEN:

Národní házená – 2. liga muži - východ
29. 4. 1. NH Brno : Podhorní Újezd 14:00 hod.
aktuálně na: www.1nhbrno.cz
(hřiště 1. NH Brno, Novoměstská 21)
Fotbal – II. třída – městský přebor muži
15. 4. SK Řečkovice : Lelekovice 15:30 hod.
29. 4. SK Řečkovice : Medlánky B 16:00 hod.
aktuálně na: www.reckovice-fotbal.cz
(fotbalové hřiště na Novoměstské)
Městský areál – Vodova a Srbská
Fotbal – 1. liga muži
7. 4. Zbrojovka Brno : Slavia Praha 17:00 hod.
21. 4. Zbrojovka Brno : Viktoria Plzeň 17:00 hod.
aktuálně na: www.fczbrno.cz
(stadion Srbská)

Basketbal - ŽBL (případné semifinále play-off)
7. 4. KP Brno : Nymburk 15:30 hod.
(14 .4. KP Brno : Nymburk 15:30 hod.)
aktuálně na: www.kpbrnobasket.cz
(nová hala)

Volejbal – Extraliga žen
VKKP Brno – (případné semifinále play-off)
aktuálně na: www.vkkpbrno.cz
(nová hala)

Florbal – Extraliga mužů
Bulldogs Brno, nadstavbová část
aktuálně na: www.bulldogs.cz
(nová hala)

23 Úspěch Hellas foto 1Na Kladně se v měsíci březnu konalo mistrovství České republiky mladších žáků a žákyň a kadetů a kadetek. Mladí sportovci zápasnického klubu TAK Hellas Brno na turnaji zvítězili s velkým přehledem a svým soupeřům a soupeřkám z dalších klubů republiky nedali téměř šanci. Vybojovali celkem devět zlatých medailí a titulů „mistr České republiky“, dvě stříbrné medaile pro vicemistry a jednu bronzovou. Pod vedením svých trenérů Milana Žáčka a Pavla Kučery tak zúročili všechen um a zkušenosti, které svým poctivým přístupem k tréninku nasbírali. Jelikož se ve velké většině jedná o žáky sportovních skupin na ZŠ Horácké náměstí, děkujeme vedení školy a pedagogům za podporu a spolupráci při přípravě mladých sportovců.

Mgr. Pavel Kučera

Na přelomu měsíce února a března se v jehnické Yonex aréně sešlo 5 „badecových“ klubů (tedy přesná polovina účastníků páté nejvyšší soutěže v ČR) k sehrání posledního kola soutěže smíšených badmintonových družstev dospělých. Pořadatelem byl BC SmartLife Řečkovice.
Poslední kolo bylo pro oddíly z druhé poloviny průběžné tabulky velmi důležité, a to z důvodu vyrovnaného počtu bodů. Díky těsné výhře Řečkovic nad Sokolem Židlochovice 5:3 se domácí oddíl probojoval z osmého místa do čtvrtfinále V. ligy, čímž splnil předsezonní cíl.
V něm sice dle předpokladů podlehl favoritovi celé soutěže, rezervě extraligových badmintonistů FSpS MU Brno, vysoko 1:7, ale celkově skončil na solidním 5. – 8. místě.
28 Postup badmintonistů foto3
Jediný bod pro badmintonisty Řečkovic vybojoval ve čtvrtfinálovém souboji s mladým talentem Pavlem Gecovem (17) hrající předseda klubu Richard Foltýn (44).

Barbora Jůzová, vedoucí oddílu BC SmartLife Řečkovice

 

Sportovní program na BŘEZEN:

Městský areál – Vodova a Srbská

Fotbal – 1. liga muži
10. 3. Zbrojovka Brno : Mladá Boleslav 17:00 hod.
31. 3. Zbrojovka Brno : Karviná 17:00 hod.
aktuálně na: www.fczbrno.cz
(stadion Srbská)

Basketbal - ŽBL
10. 3. KP Brno : Loko Trutnov 15:30 hod.
17. 3. KP Brno : Žabiny 17:00 hod.
aktuálně na: www.kpbrnobasket.cz
(nová hala)

Volejbal – Extraliga žen
VKKP Brno, nadstavbová část
aktuálně na: www.vkkpbrno.cz
(nová hala)

Volejbal – Extraliga mužů
10.3. Brno : Benátky nad Jizerou 18:00 hod.
aktuálně na: www.volejbal-brno.cz
(nová hala)

Házená – Extraliga mužů
10. 3. KP Brno : Kopřivnice 17:00 hod.
24. 3. KP Brno : Nové Veselí 18:00 hod.
aktuálně na: www.kpbrno.cz
(stará hala)

Futsal – 1. liga muži
aktuálně na: www.helasbrno.cz
(nová hala)

Florbal – Extraliga mužů
Bulldogs Brno, nadstavbová část
aktuálně na: www.bulldogs.cz
(nová hala)

TIP MĚSÍCE:

23. 3. Sportovec MČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Slavnostní vyhlášení tradiční ankety
15:00 hod. – velký sál řečkovické radnice

Sportovní program na ÚNOR:

Městský areál – Vodova

Basketbal - ŽBL
17. 2. KP Brno : SBŠ Ostrava 15:30 hod.
aktuálně na: www.kpbrnobasket.cz
(nová hala)

Volejbal – Extraliga žen
VKKP Brno, nadstavbová část
aktuálně na: www.vkkpbrno.cz
(nová hala)

Volejbal – Extraliga mužů
10. 2. Brno : Příbram 18:00 hod.
aktuálně na: www.volejbal-brno.cz
(nová hala)

Futsal – 1. liga muži
16. 2. Helas Brno : Litoměřice 19:30 hod.
aktuálně na: www.helasbrno.cz
(nová hala)

Florbal – Extraliga mužů
18. 2. Bulldogs Brno : Česká Lípa 17:00 hod.
25. 2. Bulldogs Brno : Mladá Boleslav 17:00 hod.
aktuálně na: www.bulldogs.cz
(nová hala)

TIP MĚSÍCE:
5. liga smíšených družstev v badmintonu

Pořadatel: BC SmartLife Řečkovice
Termín: sobota 24. 2. 2018
Místo: badmintonová hala Jehnice, Blanenská 3a
10:00 hod.
BC SmartLife Řečkovice : Badminton FSpS MU C
Sokol Židlochovice B : SKP Kometa Brno RC badminton D
12:15 hod.
BC SmartLife Řečkovice : Sokol Židlochovice B
Badminton FSpS MU C : SKP Kometa Brno RC badminton D

Termínovou listinu na měsíc BŘEZEN zasílejte nejpozději do 12. 2. na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Richard Foltýn – člen zastupitelstva MČ, předseda komise sportovní

22 S HN na Kometu fotoPoslední školní den roku 2017 začal pro žáky a některé vyučující na ZŠ Horácké náměstí brzkým ranním vstáváním a skončil návratem na hlavní brněnské vlakové nádraží v sobotu 23. prosince v nočních hodinách. Měli jsme tak za sebou přibližně devatenáct hodin trvající akci jménem Kometa expres.
Akce se mohli zúčastnit žáci naší školy, kteří splňovali určitá kritéria. Akce byla tedy určena dětem, které chodí do sportovních tříd, mají řádně zaplacené příspěvky v TAK HELLAS a pravidelně se aktivně podílejí na příběhu svého sportovního života, ať už v TAK HELLAS, nebo v jiném sportovním klubu. Neméně důležitým aspektem bylo samozřejmě i svolení rodičů. Nakonec jsme tedy vytvořili fanouškovskou buňku čítající 27 dětí a 6 dospělých jako doprovod.
Speciálně vypravený vlak, vezoucí hráče, trenéry, děti a fanoušky Komety k extraligovému zápasu na Spartu, vyrazil od DRFG Areny několik minut před polednem. Celkem vezl přes 1100 lidí, vybavených čepicemi a šálami v designu celé akce. Patnáct vagonů Kometa expresu se dalo do pohybu za velkého zájmu Brňanů. Stovky zvědavců se přišly podívat k aréně, další velké množství přihlížejících sledovalo vlak proti své vůli v dlouhých kolonách podél kolejí v centru města, kudy vlak pomalu projížděl. Většina motoristů to brala s humorem, vlak si řidiči v kolonách fotili, natáčeli nebo na něj mávali. „Co to říkáte?“ A z vlaku se ozývalo: „Kometa dnes vyhraje!“ Za zábradlím stály hlavně děti, pro které byl odjezd vlaku velkým zážitkem. Expres vyjel směrem k brněnskému Dolnímu nádraží, kde měl naplánovanou pauzu před finálním odjezdem do Prahy. V jednom z vagonů jely i legendy Komety, tedy hráči, kteří jí v nejslavnějším období pomáhali k mistrovským titulům. Soupravu táhla speciálně polepená lokomotiva. „To je lidí, jako když odjížděl Titanic,“ komentoval zájem kolem odjezdu vlaku jeden z kolemjdoucích. „Tak snad to nedopadne stejně,“ odpovídal mu muž vedle něho. Celý Kometa expres se svými patnácti vagony měřil více než 400 metrů. Vstupenky všem cestujícím zajistil jako vánoční dárek brněnský klub. Kometa tak na Spartě měla velkou diváckou podporu, jak je tradicí, když Brňané hrají výjimečné zápasy v O2 areně.

Dne 19. 1. 2018 se v prostorách restaurace Na hřišti konala valná hromada členů fotbalového oddílu SK Řečkovice. Přítomen byl i starosta naší městské části Mgr. Bc. Marek Viskot, který přítomné členy seznámil s okolnostmi a možnými termíny realizace umělého povrchu namísto stávajícího pískového hřiště. Na programu valné hromady byla mj. i volba nového devítičlenného výboru SK Řečkovice. Novým předsedou byl zvolen dosavadní místopředseda Martin Jelínek, za jeho zástupce byl odhlasován Jaroslav Rousek ml. V novém složení chybí díky zdravotním problémům, pracovním povinnostem či jiných skutečností, několik letitých funkcionářů- dlouholetý předseda SK Jiří Prchal, obětavý „inventář“ Josef Olša s Jaroslavem Čížkem a rovněž organizační pracovník Zdeněk Dvořáček. Všem bych jim chtěl jménem našeho oddílu poděkovat za obětavou, poctivou a především záslužnou práci a popřát jim do dalších let pevné zdraví, spokojenost a životní optimismus. Pevně věřím, že svůj srdečný vztah k oddílu jim nadále zůstane.
Za SK Řečkovice, Mgr. Martin Král – člen výboru

Sportovní program na LEDEN:

Městský areál – Vodova

Basketbal - ŽBL
6. 1. KP Brno : Karlovy Vary 15:30 hod.
20. 1. KP Brno : Strakonice 15:30 hod.
aktuálně na: www.kpbrnobasket.cz
(nová hala)

Volejbal – Extraliga žen
13. 1. VKKP Brno : Ostrava 16:00 hod.
18. 1. VKKP Brno : Olomouc 18:00 hod.
25. 1. VKKP Brno : Olymp Praha 18:00 hod.
aktuálně na: www.vkkpbrno.cz
(nová hala)

Volejbal – Extraliga mužů
13. 1. Brno : Ústí n/L 19:30 hod.
27. 1. Brno : Kladno 18:00 hod.
aktuálně na: www.volejbal-brno.cz
(nová hala)

Futsal – 1. liga muži
5. 1. Helas Brno : Teplice 19:30 hod.
19. 1. Helas Brno : Č. Lípa 19:30 hod.
aktuálně na: www.helasbrno.cz
(nová hala)

Florbal – Extraliga mužů
7. 1. Bulldogs Brno : Otrokovice 17:00 hod.
21. 1. Bulldogs Brno : Střešovice 17:00 hod.
aktuálně na: www.bulldogs.cz
(nová hala)

Termínovou listinu na měsíc ÚNOR zasílejte nejpozději do 12. 1. na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Richard Foltýn – člen zastupitelstva MČ, předseda komise sportovní

Připomínáme, že až do 31. 1. můžete nominovat 3 sportovce a jednoho trenéra, funkcionáře či družstvo v rámci tradiční ankety naší městské části.
Svoje nominace posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo hlasujte přes nominační web www.sportovecreckovic.cz.

Richard Foltýn – předseda komise sportu

Sportovní program na PROSINEC:

Městský areál – Vodova a Srbská:

Basketbal - ŽBL
9. 12. KP Brno : USK Praha 15:30 hod.
16. 12. KP Brno : Slavia Praha 15:30 hod.
aktuálně na: www.kpbrnobasket.cz
(nová hala)

Volejbal – Extraliga žen
9. 12. VKKP Brno : Liberec 18:00 hod.
19. 12. VKKP Brno : Šternberk 18:00 hod.
aktuálně na: www.vkkpbrno.cz
(nová hala)

Volejbal – Extraliga mužů
14. 12. Brno : Zlín 18:00 hod.
28. 12. Brno : České Budějovice 20:15 hod.
aktuálně na: www.volejbal-brno.cz
(nová hala)

Futsal – 1. liga muži
8. 12. Helas Brno : Vysoké Mýto 19:30 hod.
15. 12. Helas Brno : Mělník 19:30 hod.
aktuálně na: www.helasbrno.cz
(nová hala)

Florbal – Extraliga žen
17. 12. Židenice : Jičín 17:00 hod.
aktuálně na: www.florbalzidenice.cz
(nová hala)

Házená – Extraliga muži
9. 12. SKKP Brno : Karviná 17:00 hod.
16. 12. SKKP Brno : Lovosice 17:00 hod.
aktuálně na: http://www.kpbrno.cz/
(nová hala)

TIP MĚSÍCE:

ZAHÁJENÍ BRUSLAŘSKÉ SEZÓNY - KLUZIŠTĚ VODOVA
Ledová plocha bude pro Vás připravena od 1. prosince do 28. února.

Toto rčení bychom mohli aplikovat i na řečkovickou sokolovnu. Díky dotacím od Jihomoravského kraje a města Brna se nám podařilo v průběhu prázdnin provést generální opravu podlahy v tělocvičně a v přilehlých prostorách v celkové hodnotě téměř 2 miliony Kč.
Co všechno se za tu dobu stihlo?

sokolovna 1

Kompletně vybourat původní podlahy až na rostlou zeminu, vybetonovat novou základovou desku,

sokolovna 2

položit speciální pružný rošt s roznášecí deskou a nové parkety včetně lajnování a tří vrstev laku

V Písečném centru na Měřičkově 20 budou celý leden probíhat zdarma lekce jógy:
ranní jóga – každé úterý a pátek 7:55 – 8:55 hod.,
powerjóga – každé úterý večer 19:30 – 20:30 hod.
Lekce jsou otevřené, není nutné se hlásit předem.

Martina Šopfová

Se závěrem roku se opět otvírá možnost nominací na prestižní ocenění Sportovec městské části Brno-Řečkovice a Mokrá Hora 2017.
Vyhlášeny jsou tyto kategorie:
- jednotlivec (maximálně 3 nominace)
- trenér (1 nominace)
- funkcionář (1 nominace)
- družstvo (1 nominace)

Z došlých nominací bude komisí sportu vybráno k ocenění 10 jednotlivců, 5 trenérů, 3 funkcionáři a 5 družstev + jeden absolutní vítěz, který se v měsíci březnu 2018 stane Sportovcem roku 2017 naší MČ.
Podmínkou k nominaci je buďto trvalé bydliště v MČ Brno – Řečkovice a Mokrá Hora, nebo členství v některé místní organizaci, která zde sportovní činnost provozuje.
Vaše nominace ať už oddílové, nebo osobní zasílejte do konce měsíce ledna 2018 na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo hlasujte pomocí online formuláře (viz článek níže)
Veřejnost má rovněž možnost se zapojit do dalšího kola ankety SPORTOVEC ŘEČKOVIC A MOKRÉ HORY ROKU 2017, která je v plném proudu. Zúčastněte se jí a nominujte, za pomoci online formuláře na www.sportovecreckovic.cz - je to jednoduché a rychlé.
SPORTOVEC ŘEČKOVIC A MOKRÉ HORY ROKU 2017 je anketa, jejímž cílem je zviditelnění mimořádných sportovních výsledků a výkonů dosažených v roce 2017 sportovci v Brně-Řečkovicích a Mokré Hoře. Tato soutěž je založena na principu návaznosti Sportovce Jihomoravského kraje. Sportovci, kteří budou vyhlášeni v anketách Sportovec městské části, budou mít šanci se dostat i do vyhlášení Sportovce Jihomoravského kraje. Vyhlašovatel je městská část Brno–Řečkovice a Mokrá Hora. Jednotlivé nominace navrhuje široká veřejnost i přes online formulář na www.sportovecreckovic.cz.

Richard Foltýn – předseda komise sportu RMČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
a Jaromír Krejčí, STAREZ-SPORT

Sportovní program na LISTOPAD:

Městský areál – Vodova a Srbská:

Fotbal – Synot Liga
18. 11. FC Zbrojovka Brno : Teplice 17:00 hod.
aktuálně na: www.fczbrno.cz
(fotbalový stadion v Srbské ulici)

Basketbal - ŽBL a EuroCup
22. 11. KP Brno : Fribourg (SUI) 18:00 hod.
25. 11. KP Brno : Nymburk 15:30 hod.
29. 11. KP Brno : Venezia (ITA) 18:00 hod.
aktuálně na: www.kpbrnobasket.cz
(nová hala)

Volejbal – Extraliga žen
18. 11. VKKP Brno : Frýdek-Místek 18:00 hod.
aktuálně na: www.vkkpbrno.cz
(nová hala)

Volejbal – Extraliga mužů
9. 11. Brno : Karlovarsko 18:00 hod.
25. 11. Brno : ČZU Praha 18:30 hod.
aktuálně na: www.volejbal-brno.cz
(nová hala)

Futsal – 1. liga muži
10. 11. Helas Brno : Chrudim 19:30 hod.
24. 11. Helas Brno : Slavia Praha 19:30 hod.
aktuálně na: www.helasbrno.cz
(nová hala)

Florbal – Superliga muži
17. 11. Bulldogs Brno : Vítkovice 17:00 hod.
26. 11. Bulldogs Brno : Znojmo 17:00 hod.
aktuálně na: www.buldogs.cz
(nová hala)

Házená – Extraliga muži
18. 11. SKKP Brno : Hranice 17:00 hod.
aktuálně na: http://www.kpbrno.cz/
(nová hala)

TIP MĚSÍCE:

Volejbal – Extraliga mužů, nově v hale VODOVA:
9. 11. Brno : Karlovarsko 18:00 hod.
25. 11. Brno : ČZU Praha 18:30 hod.
aktuálně na: www.volejbal-brno.cz

Termínovou listinu na měsíc PROSINEC zasílejte nejpozději do 15.11. na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Richard Foltýn – člen zastupitelstva MČ, předseda komise sportovní

Sportovní program na ŘÍJEN:

Národní házená – 2. liga muži
8. 10. 1. NH Brno : Kokory 14:00 hod.
aktuálně na: www.1nhbrno.cz
(hřiště 1. NH Brno, Novoměstská 21)

Fotbal – II. třída – městský přebor muži
7. 10. SK Řečkovice : Slovan Brno B 15:00 hod.
21. 10. SK Řečkovice : Starý Lískovec 14:30 hod.
aktuálně na: www.reckovice-fotbal.cz
(fotbalové hřiště na Novoměstské)

Městský areál – Vodova a Srbská:

Fotbal – Synot Liga
14. 10. FC Zbrojovka Brno : Slovácko 17:00 hod.
28. 10. FC Zbrojovka Brno : Dukla Praha 17:00 hod.
aktuálně na: www.fczbrno.cz
(fotbalový stadion v Srbské ulici)

Basketbal – ženská basketbalová liga
4. 10. KP Brno : Slovanka MB 17:30 hod.
14. 10. KP Brno : Hradec Králové 15:30 hod.
28. 10. KP Brno : MK Technic Brno 15:30 hod.
(nová hala Vodova)

Futsal – 1. liga muži
6. 10. Helas Brno : Plzeň 19:30 hod.
27. 10. Helas Brno : Sparta Praha 19:30 hod.
aktuálně na: www.helasbrno.cz
(stará i nová hala Vodova)

Florbal – Superliga muži
15. 10. Bulldogs Brno : Pardubice 17:00 hod.
29. 10. Bulldogs Brno : Ústí 17:00 hod.
aktuálně na: www.buldogs.cz
(nová hala Vodova)

Volejbal – Extraliga ženy
19. 10. VKKP Brno : Přerov 18:00 hod.
aktuálně na: http://www.kpbrno.cz/
(nová hala Vodova)